• 4

  • Team indeling

    NaamFunctie
    Boomsma, Douwe
    Kuipers, Marcel
    Liemburg-de Groot, Audry
    Luinstra, Robert-Jan
    Luinstra-vd Hoef, Nynke van der
    Meulen, Jakob van der
    Meulen-Elzinga, Alida v.d.
    Reitsma, Jelle
    Reitsma, Tietsje
    Ringersma, Aukje
    Schouten, Sander
    Wessel, Nelleke van
  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijd
    10 mrt11:15De Parabool 5 - CSL 4
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 5 - CSL 42 dec16 - 16
    CSL 4 - Wêz Handich/DOW 39 dec30 - 16
    De Wâlden 5 - CSL 416 dec15 - 22
    CSL 4 - De Parabool 56 jan24 - 15
    ROG 3 - CSL 413 jan15 - 19
    CSL 4 - Flamingo's 320 jan30 - 12
    De Granaet 3 - CSL 427 jan24 - 27
    CSL 4 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 53 feb22 - 10
    Wêz Handich/DOW 3 - CSL 410 feb16 - 21
    CSL 4 - De Wâlden 517 feb21 - 13
  • Poulestanden 4 (Reserve)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1CSL 413112024
    2ROG 313100320
    3De Parabool 51362514
    4Flamingo's 31361613
    5Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 51352612
    6De Granaet 3134189
    7De Wâlden 5132296
    8Wêz Handich/DOW 31330106
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Hal
    Donderdag 20.00 uur - 21.30 uur Bordinehal
    Woensdag 21.00 uur - 22.30 uur 2/3 Bordinehal
    Sporthal niet beschikbaar op
    5 november
    19 november
    3 december
    24 december
    31 december
    7 januari
    21 januari
    4 februari
    18 februari
    10 maart
    Trainingen worden in deze weken verplaatst naar
    woensdagavond van 21.00 - 22.30 uur.
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.