• Programma

    DatumTijdWedstrijdScheidsrechter
    25 nov09:00WIK '34 E2 - CSL E1Swart-Wijbenga, A (Anneke)
    25 nov10:15CSL E2 - Deinum E1
    25 nov10:15CSL F2 - Drachten/Van der Wiel F1
    25 nov11:10CSL C2 - WWC C1
    25 nov12:10CSL C1 - Juventa C1
    25 nov13:10CSL B1 - SIOS (W) B1J (Jeen) Meinsma
    25 nov14:10CSL A1 - De Pein A1
    25 nov15:00Olympia (T) B1 - CSL B2
    25 nov16:30CSL 4 - De Granaet 3A K (Adde-Klaas) de Boer
    25 nov17:10DTL 3 - CSL 5
    25 nov17:40CSL 3 - AVO 3G. (Geert) Keuning
    25 nov18:55CSL 2 - Heerenveen 2R (René) Moes
    25 nov20:10CSL 1 - Heerenveen 1R. (Rick) Dekker
    2 dec10:00Heerenveen E4 - CSL E2Bron, S. (Sanna)
    2 dec11:00Amicitia C1 - CSL C1Laan, J (Joop) van der
    2 dec12:05CSL E1 - Drachten/Van der Wiel E3
    2 dec13:00DOS Kampen/Veltman B1 - CSL B1
    2 dec13:00CSL D1 - De Wâlden D1
    2 dec13:45NQL F1 - CSL F1
    2 dec14:00CSL B2 - TFS B1
    2 dec15:00Flamingo's A2 - CSL A1
    2 dec15:00CSL 5 - WWC 3
    2 dec17:30Quick '21 1 - CSL 1G W (Gert Willem) Bonnema
    2 dec18:00Amicitia 2 - CSL 2A (Arjan) Eggink
    2 dec18:20Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 5 - CSL 4B. (Bouke) Brands
    2 dec20:15DOS '46 5 - CSL 3K. (Klaas) van der Meer
    9 dec10:15CSL F1 - Harkema F1
    9 dec10:15CSL F2 - Vlug & Vaardig (G) F1
    9 dec11:00Joure B1 - CSL B2Hobma, R (Riemer)
    9 dec11:10CSL E2 - Wordt Kwiek E1
    9 dec11:10CSL E1 - TFS E2
    9 dec12:00Sparta (Ze) D1 - CSL D1
    9 dec12:10CSL C1 - AVO C1
    9 dec13:10CSL B1 - ASVD B1N. (Nik) van der Land
    9 dec14:10CSL A1 - Hoogkerk/Nic. A2
    9 dec15:20CSL 4 - Wêz Handich/DOW 3R (Reint) Oostra
    9 dec15:50CSL 5 - Udiros 3
    9 dec16:30CSL 3 - Wêz Handich/DOW 2J (Jan) Bekkema
    9 dec17:50CSL 2 - Hoogkerk 2L (Ljibbe) Veenstra
    9 dec19:10CSL 1 - Noordenveld 1J (Jan) van der Veen
    16 dec10:00Wêz Warber en Fluch F1 - CSL F1
    16 dec10:15CSL E2 - Spannum E1
    16 dec11:15CSL D1 - OKO/BIES D1
    16 dec12:15CSL B2 - Joure B1
    16 dec14:00Heerenveen B1 - CSL B1
    16 dec14:00Pallas '08 C1 - CSL C2
    16 dec15:00Pallas '08 3 - CSL 5Bijma, R (Redmar)
    16 dec16:10SIOS (W) C1 - CSL C1
    16 dec17:20De Wâlden A1 - CSL A1
    16 dec18:30De Wâlden 5 - CSL 4B.B. (Barry) Oostra
    16 dec19:05De Wâlden 2 - CSL 2A (Anton) Postma
    16 dec19:40De Wâlden 4 - CSL 3J.N. (Hans) Wiegersma
    16 dec20:25De Wâlden 1 - CSL 1L (Lodewijk) Hut
    6 jan10:00Wêz Warber en Fluch E1 - CSL E2
    6 jan10:00It Fean/Boelenslaan D1 - CSL D1Boer, S (Sietse) de
    6 jan10:15CSL E1 - MN en W E1
    6 jan10:15CSL F2 - LDODK/Rinsma Fashion F1
    6 jan10:15CSL F1 - Pallas '08 F1
    6 jan11:15CSL C1 - Sparta (Zw) C1
    6 jan12:15CSL B1 - Hoogkerk/Nic. B1
    6 jan13:15CSL B2 - De Wâlden B2
    6 jan14:00WWC C1 - CSL C2Faber, M. (Maaike)
    6 jan14:15CSL A1 - De Granaet A1
    6 jan15:25CSL 4 - De Parabool 5
    6 jan16:35CSL 5 - Joure 3
    6 jan17:45CSL 3 - KIOS (R) 2
    6 jan19:00CSL 2 - De Hoeve/Due Amici Fitness 2
    6 jan20:15CSL 1 - De Parabool 1
    13 jan10:00Quick '21 F1 - CSL F1
    13 jan12:00LDODK/Rinsma Fashion B1 - CSL B1
    13 jan12:15Invicta E1 - CSL E1
    13 jan13:00Heerenveen C1 - CSL C1
    13 jan13:00Wordt Kwiek E1 - CSL E2
    13 jan14:05CSL D1 - De Granaet D1
    13 jan15:05MN en W 1 - CSL 5
    13 jan15:40Nic. 4 - CSL 3
    13 jan17:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard F2 - CSL F2
    13 jan17:10ROG 3 - CSL 4
    13 jan18:00Ritola A1 - CSL A1
    13 jan19:15Ritola 2 - CSL 2
    13 jan20:30Ritola 1 - CSL 1
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    30 sep.Westergo F1 - CSL F11 - 18
    30 sep.WWC F2 - CSL F33 - 1
    30 sep.Wêz Warber en Fluch E1 - CSL E217 - 1
    30 sep.CSL C2 - WWC C14 - 3
    30 sep.Drachten/Van der Wiel C1 - CSL C114 - 13
    30 sep.Pallas '08 F1 - CSL F23 - 5
    30 sep.CSL B1 - Nic./Hoogkerk B117 - 23
    30 sep.De Parabool 4 - CSL 316 - 18
    30 sep.De Wâlden D1 - CSL D17 - 7
    30 sep.Joure B1 - CSL B25 - 9
    30 sep.CSL A1 - De Wâlden A12 - 25
    30 sep.Spirit 2 - CSL 225 - 19
    30 sep.Spirit 1 - CSL 121 - 19
    30 sep.Invicta/Frigro 3 - CSL 419 - 11
    2 okt.Wêz Warber en Fluch E2 - CSL E18 - 0
    3 okt.OWK/Rodenburg/Sparta (Ze) B1 - CSL B17 - 12
    4 okt.CSL 1 - LDODK/Rinsma Fashion 114 - 22
    5 okt.CSL A1 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard A14 - 22
    7 okt.CSL F2 - De Wâlden F11 - 2
    7 okt.Olympia (T) C1 - CSL C27 - 1
    7 okt.CSL F3 - De Waterpoort F10 - 9
    7 okt.CSL D1 - Heerenveen D23 - 10
    7 okt.CSL F1 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard F121 - 3
    7 okt.CSL E2 - Heerenveen E52 - 12
    7 okt.CSL C1 - AVO C111 - 7
    7 okt.CSL E1 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E41 - 10
    7 okt.Heerenveen B1 - CSL B123 - 8
    7 okt.AVO A3 - CSL A111 - 5
    7 okt.CSL B2 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B25 - 14
    7 okt.CSL 4 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 613 - 6
    7 okt.Oerterp/VKC 2 - CSL 314 - 11
    7 okt.Phoenix 2 - CSL 215 - 15
    7 okt.Phoenix 1 - CSL 117 - 14
    12 okt.De Granaet D1 - CSL D16 - 4
    14 okt.CSL F2 - Pallas '08 F13 - 8
    14 okt.CSL C1 - Drachten/Van der Wiel C18 - 4
    14 okt.CSL D1 - De Wâlden D19 - 8
    14 okt.CSL F3 - WWC F27 - 3
    14 okt.CSL F1 - Westergo F122 - 1
    14 okt.CSL E2 - Wêz Warber en Fluch E19 - 11
    14 okt.CSL E1 - Wêz Warber en Fluch E21 - 18
    14 okt.CSL B2 - Joure B18 - 8
    14 okt.WWC C1 - CSL C23 - 2
    14 okt.CSL A1 - Flamingo's A27 - 6
    14 okt.CSL 4 - Invicta/Frigro 317 - 18
    14 okt.Nic./Hoogkerk B1 - CSL B118 - 14
    14 okt.CSL 2 - Victum/War Child 211 - 13
    14 okt.CSL 1 - Victum/War Child 124 - 17
    14 okt.CSL 3 - De Wâlden 520 - 10
    11 nov.Mid-Fryslân/Jansma Burdaard E2 - CSL E212 - 5
    11 nov.CSL F2 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard F21 - 18
    11 nov.CSL F1 - Quick '21 F114 - 10
    11 nov.CSL E1 - Invicta E16 - 4
    11 nov.De Granaet D1 - CSL D16 - 6
    11 nov.CSL C1 - Heerenveen C112 - 15
    11 nov.LDODK/Rinsma Fashion C5 - CSL C27 - 9
    11 nov.CSL B1 - LDODK/Rinsma Fashion B113 - 23
    11 nov.CSL A1 - Ritola A113 - 24
    11 nov.CSL 4 - ROG 320 - 17
    11 nov.CSL 5 - MN en W 124 - 13
    11 nov.Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B2 - CSL B214 - 4
    11 nov.CSL 3 - Nic. 419 - 22
    11 nov.CSL 2 - Ritola 221 - 19
    11 nov.CSL 1 - Ritola 122 - 20
    18 nov.Westergo F1 - CSL F11 - 12
    18 nov.CSL F2 - Lintjo F16 - 11
    18 nov.MN en W E1 - CSL E10 - 7
    18 nov.CSL E2 - Heerenveen E42 - 16
    18 nov.DOS Kampen/Veltman C1 - CSL C13 - 11
    18 nov.CSL D1 - DIO D116 - 2
    18 nov.CSL B2 - Flamingo's B210 - 9
    18 nov.Frigro/Invicta C1 - CSL C24 - 4
    18 nov.AVO A3 - CSL A115 - 12
    18 nov.Drachten/Van der Wiel 1 - CSL 124 - 26
    18 nov.Flamingo's 3 - CSL 413 - 13
    18 nov.Hoogkerk 3 - CSL 322 - 13
    18 nov.Drachten/Van der Wiel 3 - CSL 213 - 10
    18 nov.Mid-Fryslân/Jansma Burdaard 7 - CSL 58 - 24