• B1

  • Team indeling

    NaamFunctie
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Boonstra, Eveline Rianne
    Graaf, Hester de
    Heuver, Esmee
    Kuipers, Amarens
    Kuiphof, HenryHoofd coach
    Schaaf, Idwer van der
    Ven, Mitchel van der
    Vries, Ruben de
    Vroom, Roan
    Weijer, SanderHoofd coach
  • Programma

    DatumAanvangstijdWedstrijd
    10 mrt14:00Hoogkerk/Nic. B1 - CSL B1
  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    DOS Kampen/Veltman B1 - CSL B12 dec16 - 11
    CSL B1 - ASVD B19 dec11 - 27
    Heerenveen B1 - CSL B116 dec16 - 11
    CSL B1 - Hoogkerk/Nic. B16 jan15 - 15
    LDODK/Rinsma Modeplein B1 - CSL B113 jan22 - 13
    SIOS (W) B1 - CSL B127 jan21 - 15
    CSL B1 - DOS Kampen/Veltman B13 feb12 - 15
    ASVD B1 - CSL B110 feb22 - 14
    CSL B1 - Heerenveen B117 feb9 - 13
  • Poulestanden B1 (B-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1LDODK/Rinsma Modeplein B11192020
    2DOS Kampen/Veltman B11180316
    3ASVD B11171315
    4Hoogkerk/Nic. B11151511
    5Heerenveen B1124179
    6SIOS (W) B1112276
    7CSL B11101101
  • Trainingsschema

    Dag Tijd
    woensdag 18.00 - 19.00
  • Wedstrijdverslagen

    Vandaag stond de wedstrijd NQL B1 tegen CSL B1 op het programma. Een wedstrijd waar wij als B1 erg naar uit keken omdat we erg aan elkaar gewaagd zijn en dat zijn natuurlijk de leukste wedstrijden! Met 3 auto’s vertrokken we naar Rinsumageest. Hier aangekomen hebben we ons rustig omgekleed en [...]

    Read more