• Programma

    DatumTijdWedstrijdScheidsrechter
    26 mei10:00CSL F1 - De Wâlden F1
    26 mei10:00CSL C2 - Deinum C2
    26 mei10:00CSL F2 - Spannum F1
    26 mei11:00CSL E1 - WIK '34 E3
    26 mei11:00CSL C1 - Drachten/Van der Wiel C1
    26 mei11:15Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B1 - CSL B1
    26 mei11:30LDODK/Rinsma Modeplein D4 - CSL D1
    26 mei11:30Pallas '08 E2 - CSL E2
    26 mei12:00De Granaet B2 - CSL B2S.G. (Stefan) de Vries
    26 mei12:30CSL A1 - AVO A3
    26 mei13:30NQL 2 - CSL 4
    26 mei14:00CSL 2 - Phoenix 2W (Wietske) Jongbloed-Spijkstra
    26 mei15:30CSL 1 - Phoenix 1R (Rene) van Leeuwen
    26 mei17:00CSL 3 - Oerterp/VKC 2
    2 jun10:00CSL F1 - Pallas '08 F1
    2 jun10:00CSL D1 - Invicta D2
    2 jun10:00CSL B2 - De Wâlden B2
    2 jun10:00Mid-Fryslân/Jansma Burdaard F4 - CSL F2J. (Jorn) Smit
    2 jun10:00DTL E3 - CSL E1
    2 jun10:30De Waterpoort C1 - CSL C2
    2 jun11:00CSL B1 - OKO/BIES B1
    2 jun11:00CSL E2 - De Granaet E1
    2 jun11:00Sparta (Zw) C1 - CSL C1
    2 jun14:00Victum/War Child 2 - CSL 2R (René) van Opstal
    2 jun15:30CSL 4 - Noordenveld 4
    2 jun15:30Victum/War Child 1 - CSL 1J (Joeri) Kok
    2 jun15:30Flamingo's A2 - CSL A1A (Auktje) Hofstede
    2 jun17:00De Wâlden 5 - CSL 3
  • Uitslagen

    DatumWedstrijdUitslag
    31 mrt.CSL D1 - Flamingo's D116 - 5
    31 mrt.Spannum F1 - CSL F29 - 5
    31 mrt.De Wâlden F1 - CSL F15 - 14
    31 mrt.WIK '34 E3 - CSL E12 - 4
    31 mrt.Deinum C2 - CSL C26 - 6
    31 mrt.CSL B2 - De Granaet B24 - 8
    31 mrt.Drachten/Van der Wiel C1 - CSL C110 - 10
    31 mrt.CSL A1 - Nic./Hoogkerk A216 - 19
    31 mrt.CSL 2 - Ritola 228 - 16
    31 mrt.DTS (S) 4 - CSL 420 - 10
    31 mrt.CSL 3 - Ritola 326 - 4
    31 mrt.CSL 1 - Ritola 122 - 17
    10 apr.Mid-Fryslân/Jansma Burdaard B1 - CSL B13 - 8
    14 apr.CSL D1 - DTS (S) D110 - 2
    14 apr.CSL F2 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard F415 - 6
    14 apr.De Granaet E1 - CSL E210 - 2
    14 apr.Pallas '08 F1 - CSL F19 - 2
    14 apr.CSL E1 - DTL E33 - 5
    14 apr.CSL C1 - Sparta (Zw) C114 - 4
    14 apr.De Wâlden B2 - CSL B22 - 2
    14 apr.OKO/BIES B1 - CSL B116 - 15
    14 apr.CSL 2 - SKF 317 - 20
    14 apr.CSL 4 - Flamingo's 411 - 11
    14 apr.CSL 1 - Velocitas 112 - 15
    14 apr.CSL A1 - De Pein A219 - 10
    14 apr.CSL 3 - Noordenveld 318 - 22
    17 apr.CSL C2 - De Waterpoort C112 - 2
    21 apr.De Wâlden E5 - CSL E28 - 5
    21 apr.CSL F1 - Mid-Fryslân/Jansma Burdaard F213 - 2
    21 apr.CSL B2 - NQL B18 - 8
    21 apr.CSL F2 - WWC F19 - 4
    21 apr.Westergo C1 - CSL C27 - 5
    21 apr.CSL E1 - Flamingo's E35 - 5
    21 apr.CSL C1 - AVO C115 - 11
    21 apr.CSL B1 - DWA/Argo B113 - 5
    21 apr.Drachten/Van der Wiel D1 - CSL D15 - 15
    21 apr.MIA 2 - CSL 218 - 13
    21 apr.MIA 1 - CSL 115 - 20
    21 apr.ROG 4 - CSL 313 - 15
    21 apr.Invicta/Frigro 3 - CSL 411 - 5
    28 apr.Quick '21 D1 - CSL D14 - 17
    28 apr.De Granaet A1 - CSL A121 - 10
    28 apr.Noviomagum 2 - CSL 214 - 18
    28 apr.Noviomagum 1 - CSL 17 - 23
    28 apr.Udiros 2 - CSL 315 - 19
    8 meiCSL B1 - Drachten/Van der Wiel B113 - 17
    12 meiWWC F1 - CSL F25 - 9
    12 meiCSL E2 - De Wâlden E54 - 10
    12 meiCSL C2 - Westergo C16 - 5
    12 meiDe Wâlden A1 - CSL A123 - 4
    12 meiMid-Fryslân/Jansma Burdaard F2 - CSL F14 - 7
    12 meiNQL B1 - CSL B27 - 5
    12 meiAVO C1 - CSL C18 - 19
    12 meiCSL 2 - Spirit 216 - 14
    12 meiCSL 1 - Spirit 124 - 18
    12 meiCSL 4 - Sparta (Ze) 310 - 15
    12 meiDWA/Argo B1 - CSL B113 - 12
    12 meiCSL 3 - De Parabool 417 - 16
    19 meiFlamingo's E3 - CSL E13 - 2