• B1

  • Team indeling

    NaamFunctie
    Afgeschermd
    Boonstra, Eveline Rianne
    Hansma, Aniek
    Kuipers, Amarens
    Kuiphof, HenryHoofd coach
    Schaaf, Idwer van der
    Toren, Bauke
    Ven, Mitchel van der
    Vries, Ruben de
    Weijer, SanderHoofd coach
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslagDetails
    Hoogkerk/Nic. B1 - CSL B110 mrt35 - 18
  • Poulestanden CSL B1 (ZB B-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1LDODK/Rinsma Modeplein B11292120
    2DOS Kampen/Veltman B11290318
    3ASVD B11281317
    4Hoogkerk/Nic. B11261513
    5Heerenveen B1124179
    6SIOS (W) B1122286
    7CSL B11201111
  • Trainingsschema

    Dag Tijd
    woensdag 18.00 - 19.00
  • Wedstrijdverslagen

    Vandaag stond de wedstrijd NQL B1 tegen CSL B1 op het programma. Een wedstrijd waar wij als B1 erg naar uit keken omdat we erg aan elkaar gewaagd zijn en dat zijn natuurlijk de leukste wedstrijden! Met 3 auto’s vertrokken we naar Rinsumageest. Hier aangekomen hebben we ons rustig omgekleed en [...]

    Read more