• C1

  • Team indeling

    NaamFunctie
    AfgeschermdHoofd coach
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Afgeschermd
    Holwerda, Jorrit
    Holwerda, PeterHoofd coach
    Marrum, Eva van
    Roorda, Irene
    Schouten, Diede
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslag
    Sparta (Zw) C1 - CSL C110 mrt6 - 17
  • Poulestanden CSL C1 (ZC C-jeugd)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Heerenveen C114140028
    2CSL C114111223
    3AVO C11492320
    4DOS Kampen/Veltman C11462614
    5Juventa C11442810
    6Amicitia C11450910
    7Sparta (Zw) C11422106
    8SIOS (W) C11401131
  • Trainingsschema

    Dag Tijd
    maandag 18.00 - 19.00
    donderdag 18.00 - 19.00
  • Wedstrijdverslagen

    Opstelling: Aanval: Ruben, Bauke, Eveline Rianne en Amarens. Verdediging: Roan, Pieter, Hester en Aniek. Wissels: Mitchel en Idwer. Coaches: Henry en Marcel.   Het was onze eerste officiële wedstrijd met een nieuw team en nieuwe coaches. De wedstrijd begon, het stond erg lang 0-0, zonde! Want [...]

    Read more