• F2

  • Team indeling

    NaamFunctie
    Boonstra, Anno Ingmar
    Bouma, Naysa
    Luinstra, Iris
    Luinstra, Martijn
    Meer, Femke de
    Meulen, Fardau van der
    Papma, Sem Noah
  • Programma

    Geen informatie

  • Uitslagen

    WedstrijdDatumopgemaaktUitslag
    LDODK/Rinsma Modeplein F1 - CSL F210 mrt7 - 5
  • Poulestanden CSL F2 (ZFB F-jeugd breedtekorfb.)

    PositieTeamGSGWGLVLPT
    1Drachten/Van der Wiel F11091019
    2Lintjo F11071215
    3Mid-Fryslân/Jansma Burdaard F21051411
    4LDODK/Rinsma Modeplein F1104068
    5Vlug & Vaardig (G) F1101274
    6CSL F2101183
  • Trainingsschema

    Dag Tijd Veld Kleedkamer
  • Wedstrijdverslagen

    Er zijn nog geen wedstrijdverslagen voor dit team.